8.5
Gebaseerd op 65 beoordelingen

Kenting Starting Inn

Kenting Starting Inn Heng-ch'un beschikt over een privé parkeergelegenheid in de buurt.

De Noordpoort van de oude stad Hengchun bevindt zich slechts 400 meter van de bed en breakfast, terwijl 恆春孤棚 op 10 minuten lopen ervandaan is gelegen. Gasten kunnen het centrum van Heng-ch'un over 10 minuten met de auto bereiken. Samen met andere culturele attracties ligt het Nationaal museum voor zeebiologie en aquarium alleen 7 km van het hotel. Hengchun Transit busstation is slechts een kort ritje van dit pand geplaatst. Kenting Starting Inn bevindt zich op 35 km afstand van Orchid Island luchthaven.

De kamers verwelkomen gasten in een patio en een balkon en zijn ingericht met een bank en een bureau. Een waterkoker, een koelkast en keukengerei zijn aanwezig en een apart toilet, een badkuip en een douche zijn ook inbegrepen.

Spoon in Pocket is nog geen 13 minuten lopen van dit hotel in Heng-ch'un.

Boek Kenting Starting Inn Heng-ch'un

General information

Contact information

No. 36, Lane 232, Alley 147, Zhongzheng Road, Heng-ch'un, Taiwan;

Reserveringen voor Kenting Starting Inn beschikbaar bij 'kamers'

Het telefoonnummer van Kenting Starting Inn is niet beschikbaar op onze site, als u Kenting Starting Inn wilt bellen, bezoek dan de site van een hotel

Kenting Starting Inn Locatie

 No. 36, Lane 232, Alley 147, Zhongzheng Road, Heng-ch'un, Taiwan

Kenting Starting Inn Bed & Breakfast Deals

8.5 logo

Gemiddelde waardering

Gebaseerd op 65 beoordelingen

logo

Uw snelle beoordeling

Jouw beoordeling

(/10)
Vul alstublieft je naam in
Vul alstublieft een geldig e-mailadres in

Hoofdvoorzieningen

WiFi

Kenting Starting Inn Voorzieningen

  • Algemeen

    WiFi
  • Eten

    Elektrische waterkoker
  • Keukengerei
  • Buiten eethoek
  • Kamervoorzieningen

    Patio
  • Eettafel
  • Gratis toiletartikelen
  • Flat-screen TV

Aanbiedingen van Kenting Starting Inn

Kamers